blocks

ממליצים

לירן גרופר - אורט ביאליק

אני מתכבד לציין בהערכה את עבודתם של הצוותים מטעם חברת אפטרון בביצוע חיזוק המבנה ושיפוצו של בניין 300בבית הספר אורט קריית ביאליק. העבודות בהן מדובר הינן בעלי מורכבת רבה , הדרושות ידע מקצועי , התמדה ויחסי אנוש טובים . אף על פי הימצאות גורמים זרים בקרבת האתר, מה גם שפעילות בית הספר המשיכה כרגיל, העבודה בוצעה ללא דופי ובלוח זמנים יוצא מן הכלל.

דני שוסטר - אורט חצור

מנהל הפרויקט

חברת אפטרון ביצעה את הפרויקט "חיזוק בית הספר אורט חצור הגלילית" לרעידת אדמה. הפרויקט כלל שדרוג מבנה קיים על ידי חיזוקים שונים של בטון ופלדה, לרבות חיזוק קירות ביריעות וחיזוק פחי פלדה לעמודים, חיזוק יסודות ועבודות גמר נלווה.

אביאלה - אלונים

ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה

חברת אפטרון יזמות בע"מ ביצעה עבודות הקמת מפעל "גרין קואט" בשטח של כ-3,000 מ"ר המשמש כמפעל לציפוי מתכות בקיבוץ אלונים. ברצוני לציין לשבח את היחס בהובלת הפרויקט וביצועו תוך כדי עמידה בלוחות זמנים, איכות עבודה וניהול מקצועי.

ברוריה ברדה - בית יגאל אלון בצפת

מנהלת היכל תרבות

בסיום עבודות פרויקט השיפוץ של היכל התרבות בצפת, ברצוני להודות בשמי ובשם הצוות הטכני של האולם על שיתוף הפעולה. לאורך על תקופת השיפוץ היית מעורב באופן אישי, הפניות אליך נענו תמיד באופן אישי בסבר פנים יפות וכל בעיה באה על פתרונה.

תמיר דותן - בית מעשה עכו

מנה"פ - חברת קידן

אני הח"מ מטה מבקש להמליץ על חברת "אפטרון יזמות ובניה" שתפקדה כקבלן הראשי בפרויקט בניית מכינה קדם צבאית בעכו עבור קר ר"שי. חברת "אפטרון" ביצעה את הפרויקט בצורה מצויינת תוך כדי הקפדה על פרטי הביצוע ולוחות הזמנים וכל זאת תוך הפגנת גמישות ושיתוף פעולה מלא.

אהרון בן יצחק - בית רות

בימים אלו סיימה חברת אפטרון יזמות בע"מ את פרויקט הקמת מבנה חינוך בבית רות בעפולה-שלב ב'. הפרויקט הוא שלמה של מתחם מבנה מגורים בתנאי פנימייה וחינוך לנערות בסיכון. אציין עי העבודות בוצעו באופן מקצועי תוך עמידה בלוחות הזמנים, מנהל הפרויקט (נחום) התנהלה בצורה אחראית ובשיתוף פעולה מלא.

אהרון בן יצחק - בריכת שחיה צפת

בימים אלו סיימה חברת אפטרון יזמות בע"מ את פרויקט הקמת מתחם בריכות שחיה בצפת עבור קרן ר"שי. הפרויקט כלל הקמת שתי בריכות, האחת חצי אולימפית והשנייה בריכת פעוטות לרבות מבנה הנהלה ומערכות, חדרי רחצה ועוד, עב' עפר רבות, עב' שלד מורכבות כאשר כל המתחם לרבות בריכות השחייה והשטחים המקיפים אותם תלויים באוויר על קורות ועמודים, וכאשר השטחים מתחת לבריכות פתוחים וניתנים לגישה, בנוסף בוצעו כל עבודות הגמר והפיתוח עד למסירה למזמין.

עמאד יוסף - דלתון

דלתון - עדן תכנון והנדסה בע"מ

חברתנו ביצעה ניהול ופיקוח על בניית מפעל תעשייתי באזור התעשיה דלתון במהלך שנת 2022, מבנה בשטח של כ-9,000 מ"ר ובגובה כ-15 מטר, כולל עבודות חשמל, פיתוח ומערכות. כאן המקום לציין לטובה את צוות החברה על כל מהנדסי הביצוע, מנהלי העבודה והבעלים בעצמו, השירותיות שלהם והמקצועיות ראויה לכל מילות השבח.

עופר זפרני - אורט דנציגר

מנהל קרית החינוך

חב' אפטרון יזמות בע"מ ביצעה עבורנו שדרוג במבנה ביה"ס אורט דנציגר מפני רעידות אדמה בקרית שמונה. העבודות בוצעו לשביעות רצוננו וכל זאת בשיתוף פעולה מלא של הקבלן מול צוות הפיקוח והמתכננים ותוך הקפדה על טיב ביצוע ולוחות הזמנים.

איציק אלון - אורט דנציגר

מנהל הפרויקט

חב' אפטרון יזמות בע"מ ביצעה עבורנו שדרוג וחיזוק ביה"ס דנציגר בפני רעידות אדמה-קרית שמונה בהיקף של כ-10,000,000 ש"ח. העבודות בוצעו לשביעות רצוננו המלאה ובשיתוף פעולה מלא של הקבלן ונציגיו בשטח, מול צוות הפיקוח והמתכננים תוך הקפדה על טיב ביצוע ולוחות הזמנים הצפופים.

ירון איתי - אל.טי.אר החזקות

חברת אפטרון יזמות בע"מ הקימה מבנה תעשייה עבור חברת אל.טי.אר החזקות בהיקף של כ- 13מ' ₪ . העבודות בוצעו לשביעות רצוננו וכל זאת בשיתוף פעולה מלא של הקבלן מול צוות הפיקוח והמתכננים ותוך הקפדה על טיב ביצוע ולוחות הזמנים.

אגודת הספורט כפר ורדים

חברת אפטרון בע"מ מגן התעשיה תפן, ביצעה עבור אגודת הספורט עבודת בניה שונות בינהן שיפוץ מגרש הקט רגל, מבנה חדרי הלבשה במגרש זה, התקנות סלים במגרש בית הספר "אמירים". על העבודות בוצעו בהתאם ללוחות הזמנים, במיומנות ובמקצועיות לשביעות רצוננו המלאה.

ויקטור בורביע - אורט גרינברג

מהנדס

חברת " אפטרון" בהנהלת נעם פיק , ביצעה את פרויקט "חיזוק בית ספר אורט גרינברג לרעידת אדמה" בקריית טבעון, מטעם מועצת קריית טבעון ומשרד החינוך. אני, כמתכנן הקונסטרוקציה של המבנה והמפקח מטעם המועצה, להעיד כי חברת " אפטרון" ביצעה את העבודה במקצועיות רבה וברמת ביצועית גבוהה מאוד.

סרוסי רונן - בית לימוזין

מנכ"ל שותף

חברת אפטרון יזמות בע"מ ביצעה תחת ניהולנו את הקמת "בית לימוזין" ברמת ישי. היקף הפרויקט הינו ₪ 13,438,362בתוספת מע"מ. עבודות התבצעו בתקופה של 14חודשים. העבודות בוצעו לשביעות רצוננו וכל זאת בשיתוף פעולה מלא של הקבלן מול צוות הפיקוח והמתכננים ותוך הקפדה על טיב ביצוע. אנו שבעי רצון מהתנהלות הקבלן והתוצאה הסופית, וממליצים לשכור את שירותיו בחום.

משה אפלבאום - ישקר בע"מ

אדריכל

חברת אפטרון קבלן רשום מס' 25616 ביצעה עבורנו עבודות בניה בין השנים 2006-2009 בהיקף של כ-42 מיליון ש"ח. כל העבודות בוצעו לשביעות רצוננו המלאה, בהתאם ללוחות הזמנים שהצבנו ובמיומנות רבה.

לימור רובין

מנכ"ל

חברת ליאו ויסמן תעשיות עץ [84] בע"מ, שכרה את שירותיה של חברת אפטרון יזמות בע"מ והתקשרה עמם בהסכם להקמת מבנה תעשייתי בפארק בר לב. המבנה הוקם על שטח של כ-11 דונם, כאשר ההסכם נחתם בחודש מאי 2018 ובנייתו נמשכה פחות משנה [משלב 0], כעת מצוי המבנה בשלבים הסופיים בהחלט וממש לפני קבלת טופס אכלוס. עד כה אפטרון יזמות בע"מ ביצעה את הפרוייקט בהקפדה על איכות ומקצועיות הבניה ומתן שירות בהתאם.

עמיר יוסף - רשות שדות התעופה בישראל

רמ"ח מבנים ותשתיות

חברת אפטרון ביצעה עבור רשות שדות התעופה את חניון האוטובוסים בטרמינל 3 בנתב"ג. הפרויקט כלל ביצוע קירוי בהיקף של כ-1,860 מ"ר, ביצוע מבואת כניסה חדשה לטרמינל מהחניון וכן עבודות פיתוח בהיקף של כ-9,000 מ"ר. החברה בצעה את הפרויקט במקצועיות תוך עמידה על איכות ללא פשרות לשביעות רצוננו ועל כך יעידו הנוסעים הרבים המשתמשים במתקן כיום.

רוני משולם - סירוני בע"מ

חברת "אפטרון" קבלן רשום מס' 25616 ביצעה עבורנו ועבור חברות אחרות מטעמנו עבודות בניה בין השנים 1989-2009 בהיקף של $30 מיליון. כל העבודות בוצעו במקצועיות רבה ולשביעות רצוננו המלאה, עמדו בלוחות הזמנים שקבענו ובמקצועיות רבה.

ירון אופיר

מהנדס מבנים

כמתכנן בפרויקט שדרוג ביה"ס עירוני ה' בחיפה לרעידות אדמה, עבדתי במשותף עם הקבלן אפטרון ובאופן אישי מול הבעלים נועם פיק, וכן מול מנהל הפרויקט אליאב ומנהל העבודה איסמעיל בשנתיים האחרונות. ניכר כי החברה מחוברת לצרכי הפרויקט והיא מקיימת שיתוף פעולה רציף מול המתכננים הפיקוח והנהלת בית הספר לכל אורך הדרך. לאור זאת אני ממליץ על אפטרון לביצוע עבודות בניין מורכבות, ובדגש על עבודות שדרוג לרעידות אדמה ועבודה עם מבנה קיים.

גלעד שיבא - קשת אילון

ברצוני להודות לכם בשמי ובשם קשת אילון על תרומתכם הנדיבה בסך 10,000 ש"ח למרכז למוזיקה קשת אילון למטרת טיפוח וקידום כנרים ונגני כלי קשת אחרים בקשת אילון.

אורי ישכיל - אלכם מדיקל-קיבוץ ברעם

חברת "אפטרון יזמות ובניה בע"מ" ביצעה מרלוג באזור תעשיה רמת דלתון עבור: "אלכם מדיקל-קיבוץ ברעם". הפרויקט כלל 2,000 מ"ר מבנה בגובה 20 מטר, רצפה מדוייקת, מס"ג לקירות (פנל בודד) מבטון, משרדים בתוך המבנה (ממ"ד ומשרדים), כבישים וחניות. סה"כ שטח הפרויקט 3.8 דונם. תקופת הביצוע משלב החתימה ועד האכלוס 2.2020 ועד 02.2021. עלות הפרויקט כ-11 מיליון ש"ח. ברצוננו לציין כי "אפטרון" ביצע את הפרויקט תוך מקצועיות, אדיבות, ואוזן קשבת מתחילת הדרך ועד לסיומן המושלם של העבודות תוך עמידה בלוח זמנים "צפוף" והמצב הכלכלי בארץ (קורונה).

אדר' צדיק אליקים - אליקים אדריכלים בע"מ

משרדנו תכנן עבור עמותת קשת אילון מבני מגורי סטודנטים הכוללות 15 יחידות מגורים מדורגות בדיקות בנות 100 מ"ר כל אחת וקפיטריה בת כ-300 מ"ר. אנו שמחים מאוד לציין, בסיום העבודה, כי למרות הקשיים בביצוע בניה מדורגת מורכבת ותנאי קרקע לא שגרתיים כגון שיפועים חריפים ואדמת סלע, ולמרות חלוקה לשלבי ביצוע בצמידות אחד לשני תוך כדי הפעלה של חלק מהפרויקט, ולמרות הביצוע המורכב גם בחדשי חורף גשומים ביותר, עבודת הקבלן הייתה מעולה.

חלי טל - עיריית צפת

מהנדסת העיר צפת

חברת אפטרון ביצעה עבורנו שיפוץ ושדרוג היכל התרבות בית יגאל אלון בעיר. מדובר בפרויקט מורכב במלא מישורים ובחלקו כלל חיזוק מבנים לרעידות כנגד רעידות אדמה. חברת אפטרון התמודדה עם המורכבות שבביצוע העבודה במקצועיות רבה. אבקש לציין שחברת אפטרון ביצעה את העבודות לשביעות רצוננו בכל הפרמטרים, איכות ביצוע, לוחות זמנים תקציבים וכו' עוד אציין כי התנהלות בעלי התפקידים בפרויקט הייתה מקצועית, עניינית וכל זאת תוך כדי שיתוף פעולה חיובי לאורך כל הדרך.

א. אברהם - הקריה הראשונה

מנהל אגף הנדסה

חברת אפטרון יזמות בע"מ ביצעה בניית בית ספר יסודי נועם/ קרית אתא הכולל: ביצוע מגרש ספורט חליפי בתאום בית הספר הנוכחי, ביצוע בניין כיתות חדש כולל פיתוח צמוד, הריסת מבנים ישנים כולל מבנה בית ספר קיים והשלמת עבודות פיתוח חצר ביתרת שטחי בית הספר. היקף הפרויקט הינו 16,719,269 ש"ח בתוספת מע"מ. העבודות בוצעו לשביעות רצוננו וכל זאת בשיתוף פעולה מלא של הקבלן מול צוות הפיקוח והמתכננים ותוך הקפד על טיב ביצוע.

אינג טארק פאהום - הנדסת פאהום בע"מ

חברת אפטרון יזמות בע"מ בהנהלת נעם פיק בע"מ מבצעת את הפרויקט "חיזוק בית ספר יסודי אלבירוני בשטח כ 0222מ"ר מטעם מועצה מקומית איכסאל , ומימון משרד החינוך . אנחנו מתכנני הקונסטרוקציה, אדריכלות ,ניהול ופיקוח מטעם המועצה ,להעיד בזאת כי חברת אפטרון יזמות בע"מ ביצעה את העבודה במקצועיות רבה, וברמה ביצועית גבוהה מאוד.

רונן סרוסי - קידן

מנכ"ל שותף

חברת אפטרון ביצעה עבור קרן רש"י בשילוב עיריית צפת את שדרוג היכל התרבות "בית יגאל אלון" בעיר צפת כאשר העבודות כללו עבודות בינוי רבות ומורכבות בתנאי עבודה לא אופטימליים, חיזוק ההיכל כנגד רעידות אדמה, ביצוע כל עבודות הגמר לרבות אספקת והתקנת מערכות החשמל, אינס,' גילוי כיבוי, מיזוג, ובנוסף את כלל המערכות המקצועיות כגון תאורת במה ואולם, מערכות הגברה, שליטה ובקרה מערכות במה נוספות וכו. העבודות בוצעו לשביעות רצוני ורצון האדריכלים בכל ההיבטים, כגון עמידה בלוחות זמנים והקפדה על איכות ביצוע ברמה מקצועית גבוהה, צוות העובדים לרבות הצוות הניהולי התנהל באופן מקצועי ותרם רבות להצלחת הפרויקט.

אהרון בן יצחק

חברת אפטרון ביצעה עבור מכללת תל חי את פרויקט הקמת בניין מעבדות על שם קרסו. בניין בן 3קומות כולל קומת מרתף, וחברת אפטרון ביצעה את כל עבודות הבניה והגמר על כלל מערכות הנדרשות לצורך בניית והפעלת חדרי מעבדות ומחקר. היקפו הכספי של הפרויקט הינו כ- ₪ 10,500,000בתוספת מע"מ. הפרויקט נמסר למזמין על פי לוחות הזמנים אשר נקבעו תוך שמירה על איכות ביצוע, צוות העבודה כלל מנהל פרויקט(אליאב) ומנהל עבודה(חיים) אשר ניהלו את התקדמות הפרויקט ועד לסיומו באופן מקצועי ובשיתוף פעולה תמידי.

רוני משולם - סירוני בע"מ

חברת "אפטרון" קבלן רשום מס' 25616 ביצעה עבורנו ועבור חברות אחרות מטעמנו עבודות בניה בין השנים 2005-2009 בהיקף של $40 מיליון. כל העבודות בוצעו במקצועיות רבה ולשביעות רצוננו המלאה, עמדו בלוחות הזמנים שקבענו ובמקצועיות רבה.

עופר זפרני - קריית שמונה

מנהל קרית החינוך

חב' אפטרון יזמות בע"מ ביצעה עבורנו שדרוג וחיזוק במבנה ביה"ס אורט דנציגר מפני רעידות אדמה בקרית שמונה. עבודות שדרוג וחיזוק ביה"ס כללה: * שדרוג וחיזוק מערכת הביסוס הקיימת, הכוללת חפירה, יציקת בטונים וכו' * הקמת קירות הקשחה חיצוניים מבטון מזוין בחזיתות מבנה ביה"ס. * עבודות גמרים, ריצופים, תקרות אקוסטיות, מע' חשמל חדשה, מע' אינסטלציה בע"מ. העבודות בוצעו לשביעות רצוננו וכל זאת בשיתוף פעולה מלא של הקבלן מול צוות הפיקוח והמתכננים ותוך הקפדה על טיב ביצוע ולוחות הזמנים. אנו שבעי רצון מהתנהלות הקבלן והתוצאה הסופית, וממליצים לשכור את שירותיו בחום.

ערן גבע - קרן רש"י

מהנדס קרן רש"י

חברת אפטרון "בע מ ביצעה עבורנו מספר פרויקטים ,ביניהם מרכז לגיל הרך בקמפוס המועצה האזורית במרום הגליל בשטח -כ של 700 מ"ר. ברצוני לציין כי העבודה בוצעה במקצועיות ובאיכות גבוהה תוך עמידה בלוחות הזמנים והפגנת יכולות ביצוע מרשימות. ביצוע העבודות החל בחודש יוני 2011 והסתיים בחודש יוני 2012. הפרויקט הסתיים לשביעות רצוננו המלאה. נשמח לשתף את חב' אפטרון בע"מ בפרויקטים נוספים בעתיד.

סרוסי רונן - קידן

מנכ"ל שותף

חברת אפטרון בונה עבור עמותת קשת איילון את פרויקט " קמפוס ללימודי מוסיקה" בקיבוץ איילון בהיקף של כ–17,000,000 ₪. תכולת הפרויקט הינה הקמת מעונות סטודנטים וכוללים חדרי אימון אקוסטיים בכל הדירות, מתחם הסעדה לאורחי הקמפוס וכלל עבדות הפיתוח במתחם. בימים אלו אנו מסיימים את הפרויקט ונמצאים בשלבי מסירה, אדגיש כי העבודות בוצעו לשביעות רצוני ורצון המזמין , ביצוע איכותי ועמידה בלוחות זמנים קצרים במיוחד.